Obóz w Słonecznym Brzegu

Pierwszego lipca 2016 roku mieliśmy przyjemność organizować obóz dla Naszej wspaniałej grupy z Kielc, którą udało się Nam wysłać prosto na Słoneczny Brzeg do Hotelu Star Club. Po długiej podróży przez Słowację, Węgry i Rumunię grupa dotarła do celu. Na miejscu czekały przygotowane apartamenty dla  młodzieży, w hotelu stworzonym z myślą o młodzieży i przeznaczonym tylko i wyłącznie dla niej.

Po zakwaterowaniu, przyszedł czas na ustalanie dokładnego programu pobytu wraz z animacjami na jakie chcą chodzić uczestnicy. Czas na obozie mijał Naszym uczestnikom na wzajemnych grach, zabawach i zacieśnianiu więzi. Dzięki przepięknej pogodzie można było korzystać codziennie ze słonecznych kąpieli na złocistej plaży, a dla ochłody zanurzyć się w lazurze morskich wód. Poza tym podczas trwania obozu młodzież brała udział w różnego rodzaju konkursach, grach i zabawach sportowych. Nasi wczasowicze mieli okazję zaprezentowania swych licznych talentów podczas wieczoru talentów. Wieczory były nie mniej atrakcyjne, gdyż w hotelu organizowano codziennie dyskoteki. Nasza młodzież udała się również do lokalnej dyskoteki na „Piana Party” poza muzyką i pianą zażywali kąpieli w klubowym basenie, do którego ochoczo wskoczyli. Oczywiście nie zabrakło też innych rozrywek np. jeden dzień spędzili w Aquaparku. Czas wypełniał śmiech i dobra zabawa pośród basenów i mnóstwa różnych zjeżdżalni.

sloneczny-brzeg-2

Ponadto młodzież zwiedziła „Perłę Morza Czarnego” czyli Nessebar. Miasto zostało założone przed VI w. p.n.e. przez Traków wtedy osada nosiła nazwę Menebria. Historia tego miejsca jest nad wyraz burzliwa, gdyż od XI w. przechodziło ono nieustannie spod panowania bułgarskiego pod bizantyjskie i na odwrót. Najbardziej rozpoznawalnym obiektem w mieście jest nietypowy, drewniany młyn wodny, który możemy zobaczyć na wielu pocztówkach czy zdjęciach. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, w ramach pożegnania z hotelem ostatniej nocy kilkoro Naszych obozowiczów zrobiło psikusa Panu Ochroniarzowi i w ubraniach wskoczyli do basenu po wyznaczonych godzinach kąpieli. 12.07.2016 r. w godzinach wieczornych odebraliśmy Naszych milusińskich z hotelu i ruszyliśmy w kierunku Polski.