Zima z New Challenge

Co prawda za oknem świeci jeszcze słońce, liście z drzew zaczynają dopiero leniwie opadać ale mimo to, warto już teraz pomyśleć o nadchodzącej zimie i feriach. Zima nie musi się przecież kojarzyć ze śnieżycami, pluchą, szarością i nudą, ponieważ my jako firma New Challenge łamiemy te stereotypy i przygotowujemy dla Państwa z największą starannością wspaniałą i niepowtarzalną ofertę na najbliższą zimę.

zima-2j

Chcemy aby mieli Państwo możliwość spędzenia z Nami wspaniałych chwil w Tatrach, w Beskidzie Żywieckim, Sudetach i nieco dalej za granicą, między innymi na Słowacji, Słowenii oraz w malowniczej Bułgarii i Austrii. Zima oraz ferie mogą być wspaniałym czasem, pełnym radości oraz niepowtarzalnych chwil spędzonych w gronie znajomych co gwarantuje świetną zabawę. Chcemy aby mieli Państwo możliwość szusowania bo najpiękniejszych i najbardziej malowniczych stokach w Białce Tatrzańskiej, Zakopanem, Szklarskiej Porębie a po całodziennym, białym szaleństwie, dla regeneracji sił chcemy zaproponować wizytę na basenach termalnych. Przygotowując ofertę zagraniczną łamiemy kolejne stereotypy i udowadniamy że Bułgaria to nie tylko piękne, szerokie i piaszczyste plaże ale również malownicze góry z mnóstwem stoków narciarskich o różnych stopniach trudności.

zima-3j

Dla miłośników wyższych gór chcemy zaoferować malutką i nieodkrytą Słowenię, na terenie której rozpościerają się Alpy Julijskie z najwyższym słoweńskim szczytem – Triglavem, o którym za pewne każdy słyszał. W ofertach przygotowanych przez firmę New Challenge, znajdzie się również bogata oferta wycieczek lokalnych jak i fakultatywnych w celu urozmaicenia i wzbogacenie pobytu w wybranym przez Państwa miejscu. Najmłodszym uczestnikom podczas Naszych wspólnych wyjazdów czas będą organizować i umilać wykwalifikowani animatorzy, którzy mają mnóstwo pomysłów na organizację animacji, zawodów sportowych, konkursów oraz innych gier i zabaw. W celu wzbogacenia oferty przygotowaliśmy również wieczorne dyskoteki i spotkania integracyjne, które są idealnym dopełnieniem do całej oferty i miłym akcentem na zakończenie każdego dnia.

Już za nie długo na stronie internetowej www.newchallenge.pl pojawią się Nasze najnowsze oferty, przygotowane specjalnie dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z nich, co daje gwarancję udanego i niezapomnianego wypoczynku dla każdego.